Rijschool aanbiedingen Rotterdam

Er zijn genoeg rijschool aanbiedingen in Rotterdam, zo heb je meerdere concurrenten die een laag uurtarief bieden. Wat heeft de goedkoopste autorijschool Rotterdam jou te bieden?

 

Wij bieden maar liefst 4 verschillende rijlespakketten waarbij je de mogelijkheid om geld te besparen. Tijdens de lessen die je zult volgen bieden wij vaste en ervaren rijinstructeurs aan, deze lessen zullen van hoge kwaliteit zijn.

 

Wij zijn niet letterlijk de goedkoopste als het draait om een uurtarief, maar uiteindelijk kom je wel een stuk goedkoper bij ons uit. Dit komt door de minder lessen die je zult moeten volgen voordat jij mag afrijden. Het is de bedoeling dat jij in een keer gaat slagen en dat is bij grotendeels van onze leerlingen gebeurt.

 

Bij pakket D kan je maar liefst 201,- euro besparen!

 

Bekijk onze pakketten op de homepagina.

× Hoe kan ik je helpen?